Rady

V této rubrice budeme zveřejňovat praktické rady a návody ohledně oprav a využívání plastových sudů, IBC kontejnerů, barelů a kádí.

V tomto videu vám ukážeme, jak nejsnáze filtrovat vodu do IBC kontejnerů a sudů. Nejlepší filtr je dámská silonová punčocha, kterou celou spustíte do nádrže. Filtr ze silonky je efektivní, nikdy se neucpe, plní se postupně a zachytí listí, mech, trus ptáků a podobné nečistoty, na konci sezóny vyndáte zaplněný filtr, vyhodíte, nebo obrátíte a přeperete. Vydrží dlouhá léta.    

V tomto videu vám ukážeme, jak si obalit IBC kontejner. Obalením IBC kontejneru do rašlové textilie získáte ochranu plastu před UV zářením, zabráníte růstu řas a zároveň zkrášlíte vaši zahradu. Pro obalení IBC kontejneru je dobré použít textilii značky Juta, protože má UV filtr, je trvanlivá a vysoce kvalitní. Pro obalení použijte nejlépe šíři textilie 120 cm (u nás v prodeji). 

Pokud máte v plastovém sudu díru, rádi vám ji opravíme. Pokud však máte šikovné ruce, můžete si díru v sudu opravit sami. Zde je krátké video, které vám názorně ukáže, jak díru v plastovém sudu jednoduše opravit, avšak je potřeba použít správný svařovací materiál (PP - polypropylén, PE - polyetylén a podobně (u nás v prodeji). 

Informace

V případě vašeho zájmu volejte centrální sklad +420 608 747 739 nebo přímo prodejcům ve vaší lokalitě.

 

IBC kontejnery a příslušenství jsou k dispozici pouze v centrálním skladě Benátky 28, 698 01 Veselí nad Moravou.